Drukuj

 

 

Szanowni Państwo!

Niezmiernie nam miło, że w poszukiwaniu najlepszej,  dopasowanej do Waszych potrzeb i oczekiwań, oferty nauki lub doskonalenia pływania odwiedziliście stronę internetową MUKS Rekin Bydgoszcz.
Zapewne większość z Państwa wie, jak ważna dla zdrowia człowieka jest aktywność ruchowa. Pływanie jest dyscypliną sportu, która w szczególny sposób wpływa na rozwój organizmu. Uprawiając pływanie zapewniamy aktywność ruchową bez obciążania stawów i kręgosłupa, a umiejętność pływania, niezależnie od wieku, daje poczucie bezpieczeństwa w wielu sytuacjach życiowych.
Dla dzieci i młodzieży wykazującej się uzdolnieniami ruchowymi i chęcią rywalizacji sportowej zapewniamy profesjonalne treningi sportowe w naszej sekcji pływackiej oraz udział w licznych zawodach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z sukcesami sportowymi naszych wychowanków, obejrzenia zdjęć w zakładce „Galeria” oraz filmów instruktażowych w zakładce „Filmy”.
Nasze wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i trenerskie poparte sukcesami w sporcie wyczynowym pozwala zaoferować Państwu zajęcia na najwyższym poziomie szkolenia na każdym etapie umiejętności. Nasze kwalifikacje udokumentowane są dyplomami trenerskimi. Spośród wielu szkółek pływackich działających na terenie Bydgoszczy wyróżnia nas wysoka efektywność i skuteczność prowadzonych zajęć, poparta sukcesami pływackimi naszych zawodników.
Zajęcia prowadzone są na basenie „Laguna” w Bydgoszczy, znajdującym się przy ul. Glinki 117 (Zespół Szkół  nr 26).

 
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy REKIN Bydgoszcz, ul. Glinki 117, 85861 Bydgoszcz

NIP: 953-256-05-20, REGON: 340367697

Numer rachunku: 76 1940 1076 3048 0050 0000 0000

 

 

Licencja MUKS Rekin Bydgoszcz